INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW PÓŁKOLONII w terminie 18-22.07.2022

Szanowni Państwo poniżej umieszczamy ramowy plan 1 turnusu półkolonii LATO 2022. Jest to plan poglądowy, który może ulec małej zmianie. Na bieżąco z dnia na dzień będziemy potwierdzać wszystkie informacje na kolejny dzień. Prosimy pamiętać, aby przy wyjeździe na basen dzieci miały: kąpielówki (chłopcy) a stój kąpielowy (dziewczynki), ręcznik, koc, bieliznę na przebranie oraz klapki. Na pozostały wyjazdy, aby dzieci były ubierane stosownie do prognozy pogody na dany dzień. Na zajęcia taneczne prosimy, aby dzieci miały stój sportowy i obuwie zamienne. W załączniku znajduje się również karta uczestnictwa do wypełnienia. W rubryce: „Szczepienia” prosimy napisać: „Zgodnie z książeczką szczepień” lub dodać kserokopię z książeczki zdrowia. Prawidłowo wypełnioną kartę prosimy przynieść w 1 dzień półkolonii.

W tym folderze proszę umieścić pliki w załączniku, czyli plan półkolonii oraz kartę uczestnictwa, a informację które napisałem nad plikami do pobrania.

Plan półkolonii

Karta półkolonia