INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW PÓŁKOLONII

Szanowni Państwo poniżej umieszczamy ramowy plan 1 turnusu półkolonii LATO 2022. Jest to plan poglądowy, który może ulec małej zmianie. Na bieżąco z dnia na dzień będziemy potwierdzać wszystkie informacje na kolejny dzień. Prosimy pamiętać, aby przy wyjeździe na basen dzieci miały: kąpielówki (chłopcy) a stój kąpielowy (dziewczynki), ręcznik, koc, bieliznę na przebranie oraz klapki. Na pozostały wyjazdy, aby dzieci były ubierane stosownie do prognozy pogody na dany dzień. Na zajęcia taneczne prosimy, aby dzieci miały stój sportowy i obuwie zamienne. W załączniku znajduje się również karta uczestnictwa do wypełnienia. W rubryce: „Szczepienia” prosimy napisać: „Zgodnie z książeczką szczepień” lub dodać kserokopię z książeczki zdrowia. Prawidłowo wypełnioną kartę prosimy przynieść w 1 dzień półkolonii.

Plan półkolonii

KARTA PÓŁKOLONII