Tomasz Podgórski

Hip Hop, Formacje TDK

Tancerz, dyplomowany instruktor/choreograf tańca nowoczesnego, członek formacji „So What ?!” ze szkoły tańca „Cubana” w Bielsku Białej. Na co dzień prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz formację dziecięcą i młodzieżową, z którą startuje w zawodach na terenie kraju z licznymi sukcesami. Założyciel Szkoły Tańca i Ruchu „Dance 4 You”.

W Jego życiu od 9 roku życia zawsze był zapał do tańca,  zaczynał swoją przygodę od tańca ludowego, dzięki któremu mogł poznać wielu ludzi, wyjeżdżać na festiwale zagraniczne co pozwoliło mu zobaczyć nowe miejsca i poznać kulturę innych krajów jak i ludzi. Przygoda ta trwała 12 lat w Zespole Pieśni i Tańca  „Żywczanie”. W pewnym momencie zaczął szukać czegoś nowego i tak trafił na zajęcia z całkiem innego stylu jakim jest hip hop i od razu się w nim odnalazł. Poczuł, że to jest to w czym chcę się dalej spełniać i realizować. Taniec ten pozwolił mu się otworzyć,  wyzbyć tremy i pokazać wiele emocji. Jest idealnym sposobem na oderwanie się od rzeczywistości.

Brał udział w warsztatach tanecznych u takich instruktorów jak: Malcom Mbombo, Bly Richards, Gabriel Francisco, Justyna Lichacy, Mariusz 'Maniek’ Kotarski, Marcin Rębilas, Piotr ‘Simba’ Abramowicz, Sandy Rzeźniczak, Rafał 'Roofi’ Kamiński, Grzegorz Pańtak, Szymon Osiński, Ewelina Tomiczak, Dorota Rychta, Agnieszka Jarosińska, Mateusz Sobecko, Paweł Gajos, Piotr Jeziorowski, Bianca Bonano, Paulina Kedzior, Krystian Stemplewski, Weronika Otrębska, Joachim Uetake, Julia Żytko, Patryk Brdej oraz wielu innych.

Prowadzi zajęcia: Hip Hop, Formacje TDK, Bungee Fit Dance

Kuba Kubasik

Balet oraz Jazz/Modern

Tancerz, instruktor tańca. Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Teatr na Dłoni”. Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 5 lat w zespole tanecznym w rodzinnym mieście. Mając 15 lat wyjechał do Krakowa, gdzie ukończył XXX LO w Krakowie w klasie o profilu taneczno-teatralnym. W latach 2013-2014 związany z UKS Duet w Otwocku pod Warszawą, gdzie tańczył i reprezentował formację taneczną RELIESE DANCE COMAPNY. Dotychczasowe największe osiągnięcie to zdobycie tytułu mistrza świata formacji jazz w 2013 roku na World Dance Week w Mikołajkach. Szkolił się i brał udział w warsztatach tanecznych u najlepszych choreografów w Polsce i za granicami kraju. Obecnie trenuje z formacją D1 w D WAY OF LIFE i prowadzi trening indywidualny.

Gosia GO Tracz

Dancehall, formacja Divine Gyalz

Dyplomowany choreograf tańca. Posiada kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie street dance & dancehall. . Prowadzi własną formację Mad Moves z Bielska- Białej. Jest srebrną medalistką Pucharu Polski w katogorii Street Dance i laureatką GRAND PRIX podczas Zimowych Impresji Tanecznych 2017 wraz z formacją Mad Moves. Doskonali swoje umiejętności u wielu polskich oraz zagranicznych choreografów m.in. Camron One Shot, Global Bob, Dansa Bling, Anthony Kaye, Laure Courtellemont. Pracuje jako instruktor tańca młodzieży i dorosłych Bielsku, Pszczynie i Żorach. Jej celem jest dalsze rozwijanie się w różnych technikach tańca oraz sprawianie aby inni poprzez taniec nauczyli się wyrażać siebie i swoje uczucia. Taniec zawsze stawia na pierwszym miejscu. Jest wulkanem energii. Jej zajęcia prowadzone są w luźnej i miłej atmosferze. Każda minuta na jej zajęciach to z pewnością duża dawka pozytywnej energii i przyjemności. Duży nacisk kładzie na doskonałość w ruchu jak i na umiejętność słuchania muzyki w tańcu.

Edyta Borchowiec

Pole Dance, Pole Dance Junior

Cześć, mam na imię Edyta.

Swoją przygodę ze sportem zaczęłam od lekkoatletyki (skok wzwyż) jakieś 20 lat temu, trenując tą dyscyplinę wielokrotnie stawałam na podium, ale było mi ciągle mało. Przez kolejne 5 lat nową pasja stał się dla mnie Taniec Towarzyski. Od 4 lat swoje doświadczenie siłowe jak i taneczne wykorzystuję w POLE DANCE i jestem bardzo w to zaangażowana i zawsze gotowa w 110%. Jestem totalnym energetycznym dzikiem, nie znoszę nudy, dzięki temu zdobyłam już serce nie jednej kursantki, a swoją ciężką pracą staram się wnieść do życia moich kursantek nową pasję. Jestem wykładowcą w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu kursów Pole Dance  jak również trenerem personalnym o specjalizacji Pole Dance.
Zumba

Dorota Olszewska

Zumba

Od dwóch lat jest czynnym instruktorem. Jej charyzmę oddaje ten wierszyk napisany przez jedną z jej uczestniczek:
Punktualność jej atutem – zawsze zdąży tu z przytupem,
i zajęcia swe prowadzi aby Zumbą nas zarazić.
Śmiga żwawo po swej scenie, ledwo żyją wszystkie lenie,
Wyłomocze nasze kości i się cieszy z tej radości…
Zawsze zwarta i gotowa w tańcu nigdy tuzinkowa…
Wiele pisać na jej temat ale jedno jest pewniakiem
że już nigdy nie zapomni jak się było przeciętniakiem…

Fitness

Anna Wasilewa

Fitness, Balet, Gimnastyka Artystyczna

Licencjonowana instruktorka fitness, trener przygotowania motorycznego i magister wychowania fizycznego. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Od 2011 r. prowadzi fitness, a swoją przygodę ze sportem zaczynała już w dzieciństwie 17 lat temu. Uczęszczała na zajęcia gimnastyki artystycznej, tańczyła balet, jazz, taniec latynoamerykański oraz była członkiem zespołu tańca nowoczesnego ,,Libra’’. Od zawsze wiedziała, że życie zawodowe chce związać z aktywnością fizyczną, przez co ukończyła liceum wojskowe oraz studia wyższe na kierunku wychowanie fizyczne w Warszawie. Jest pełną energii, uśmiechniętą optymistką. Zajęcia prowadzi w miłej atmosferze przy pozytywnej i energetycznej muzyce, co rekompensuje klientom ,,wyciśnięty pot”. Interesuje się i poszerza swoją wiedzę również z zakresu dietetyki, medycyny i psychologii.

Kasia Kania

Fitness

Licencjonowana Instruktorka fitness. Studentka wychowania fizycznego w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Swoją przygodę z ruchem zaczęłam od gimnastyki artystycznej, tańca towarzyskiego. Zdecydowałam się iść kilka kroków dalej i pojawiłam się na sali fitness,  w której zakochałam się z wzajemnością. Z biegiem czasu zostałam instruktorką fitness, spełniając jedno ze swoich marzeń. Chęć rozwoju przyczynia się do tego, że rozszerzam swoje kwalifikacje i sportowe portfolio o różne szkolenia i konwencje instruktorskie. Swoje 100% zaangażowanie przekazuję na każdych zajęciach. Jestem bardzo wymagającym instruktorem pod kątem swoich podopiecznych jak i samej siebie. Uśmiech, pozytywna energia to moje nieodłączne aspekty na moich zajęciach, którymi mam nadzieję będę mogła zarazić również Ciebie.

Paulina Witkowska

Strefa Fitness

Cześć! Nazywam się Paulina Witkowska i jestem medyczną trenerką personalną. Trening to mojapasja od wielu lat. Jestem medycznym trenerem personalnym, instruktorką fitness i instruktorką pilatesu,   interesuję się również żywieniem. W pracy łączę wiedzę trenera z pasją do zdrowego stylu życia. To pozwala mi z rosnącym entuzjazmem podchodzić do nowych zadań. Nie zatrzymuję się! Uwielbiam jeździć na szkolenia, poznawać ciekawych ludzi i zdobywać nowe umiejętności. Nieustannie uczęszczam na kolejne kursy i podnoszę swoje kwalifikacje.

Damian Biel

Intensywny Kurs Tańca Towarzyskiego, Pierwszy Taniec

Instruktor tańca towarzyskiego, który swoja przygodę z tańcem zaczął w wieku 6 lat. Umiejętności taneczne szkolił od najmłodszych lat w wielu szkołach tańca na Śląsku. Należał do formacji tańca towarzyskiego Ego Dance, z którą zdobył wiele nagród na międzynarodowych festiwalach oraz brał udział w Mistrzostwach Polski Formacji Tanecznych. Swoje emocje wyraża w tańcu towarzyskim łącząc zarówno styl standardowy jak i latynoamerykański, choć jak sam mówi jego ulubione tańce to Samba i Cha-Cha. Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów, ponieważ taniec daje radość i spełnienie niezależnie od wieku.  

Ewa Bąk

Formacje Mini Respekt oraz Respekt

Tańczyć zaczęłam w wieku 13 lat w grupie tańca nowoczesnego w klubie Papiernik. Był to taniec nowoczesny z elementami disco dance i latino solo. W wieku 18 lat przejęłam grupę po poprzedniej instruktorce i rozpoczęłam dwuletnie studium instruktorskie w Krakowie na kierunku taniec współczesny z elementami tańca klasycznego i jazzu. Studium ukończyłam w 2012r. Grupy tańca Show Dance prowadzę od 10 lat. W choreografiach staram się łączyć elementy z technik tańca współczesnego, jazzowego i disco dance, a także gimnastyki artystycznej. Tematyka moich układów to często inspiracje z bajek, filmów czy legend oraz elementy otaczającego mnie życia. Staram się by każda choreografia była oryginalna i opowiadał ciekawą historię.

 

Zuza Kamecka

Pierwszy kroczek, Mini kroczek
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Pedagog. Tancerka sceny krakowskiej. Instruktor sportu – taniec sportowy. Instruktor sportu – gimnastyka sportowa.Instruktor rekreacji ruchowej – fitness  oraz nowoczesne formy gimnastyki. Od dziecka wszystkie jej drogi prowadziły w stronę tańca. Taniec towarzyski, taniec nowoczesny, r’n’r akrobatyczny i gorące rytmy salsy akrobatycznej towarzyszą jej na co dzień w życiu zawodowym i prywatnym. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu, zajęć i warsztatów tanecznych owocuje wszędzie tam gdzie podejmuje się nowych wyzwań edukacyjnych i wychowawczych

 

Ania Polak

Joga
Namaste, Jestem Ania – uczę i dzielę się jogą w Polsce i za granicami kraju. Studiuję jogę w Indiach od 2009 roku i zachwycam się jej cudownym wpływem na ciało i ducha. Joga to dialog między ciałem, oddechem i umysłem. Jest życiem. Dlatego, zapraszam Was do wspólnej praktyki w poniedziałki i piątki o 17:30.

 

Dominik Sztefko

Breakdance

Dominik Sztefko aka Bboy Domin BielSkill Crew, swoją historię z tańcem zacząłem ponad 12 lat temu w Bielsku-Białej. Od 6 lat zajmuje się także nauczaniem Breakingu. Inspiruje się całą kultura Hip-hop, staram się jak najwięcej czasu poświęcać właśnie na nią i samodoskonalenie w tańcu. Do zobaczenia w szkole tańca Dance4you!

 

Wiktoria Ostrowska

Latino Solo i Taniec Użytkowy

Instruktorka Tańca, która swoją przygodę z tańcem towarzyskim zaczęła ponad 15 lat temu. Przez ten czas tańczyła w zespole, z którym zdobywała liczne nagrody na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Wciąż
rozwija swoje umiejętności pod okiem różnych instruktorów. Na swoich zajęciach stara się pokazać poprzez taniec jak najwięcej emocji, ale również zabawę i spontaniczność. Taniec pozwala jej oderwać się od
rzeczywistości.

 

Akrobatyka

Maciej Kamecki

Akrobatyk

Współzałożyciel Good Time Sport – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Pochodzący z Beskidów miłośnik sportów zarówno letnich jaki zimowych. Pasja związana ze sportem i rekreacją skłoniła go do szerokich poszukiwań i sprawdzenia na własnej skórze różnych form aktywności fizycznej. Ogromna przyjemność czerpana z białego szaleństwa (nary, snowboard), sportów wodnych, tańca(salsa) i wielu innych w połączeniu z doświadczeniem pedagogicznym (praca z dziećmi i młodzieżą w Krakowskich i Żywieckich klubach sportowych, oraz na licznych koloniach i obozach), sprawiły że skutecznie wpaja i przekazuje wartości w duchu Kultury Fizycznej.

 

Katarzyna Borutko

Formacja street dance „X-ZONE”

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Uczestniczka Kursu Instruktorskiego w Krakowie-specjalizacja taniec nowoczesny. Z tańcem związana od najmłodszych lat. Swoją drogę zaczynała od Baletu,tańca Współczesnego oraz techniki Jazz . Z biegiem czasu zaczęła poszerzać swoje horyzonty szkoląc się w innych stylach tanecznych takich jak: Hip-Hop,LA style,House,Popping,Looking,Whacking,Voguing,Dancehall. Jej ulubionym stylem został Hip- Hop/New style w którym spełnia się do dnia dzisiejszego będąc członkiem zespołu „So what?!” który zdobywa liczne tytuły oraz najwyższe miejsca na zawodach tanecznych w całej Polsce. W Szkole Tańca Cubana odnalazła swoją drogę i prawdziwe powołanie nie tylko jako tancerz ale również jako instruktor/choreograf w stylu Hip-Hop/New Style. Miłością do tańca oraz zdobytą wiedzą pragnie dzielić się ze swoimi podopiecznymi. W swoje zajęcia zawsze wkłada sto procent zaangażowania i serca. Każdą wolną chwile poświęca na swój rozwój taneczny biorąc udział w licznych obozach tanecznych oraz warsztatach z najlepszymi choreografami w Polsce jak i na Świecie : Holywood,Brian Puspos,Gabriel Francisko,Marcin Rębilas,Mariusz Kotarski,Sandra Rzeżniczak,Mateusz Sobecko,Joachim Uetake,Patryk Bredej,Julia Żytko,Piotr Jeziorowski,Kasia Kizior i wielu innych.
U nas prowadzi formację street dance 16+ X-ZONE.

 

MARIUSZ MIDOR

Salsa

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, nauczyciel WF-u. Trener piłki nożnej z licznymi sukcesami (praca zarówno z dziećmi, jak i osobami dorosłymi). Trener personalny, instruktor kulturystyki i pływania. Od 7 lat związany z tańcem. Cały czas rozwija swoje umiejętności biorąc udział w różnych kursach i warsztatach. Salsa, bachata i reggaeton to style, które towarzyszą mu na co dzień i dają najwięcej przyjemności.