Tomasz Podgórski

Hip-hop, Bungee dance, Zabawa z tańcem dla 3-latków
Tancerz, dyplomowany instruktor/choreograf tańca nowoczesnego, członek formacji „So What ?!” ze szkoły tańca „Cubana” w Bielsku Białej. Na co dzień prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz formację dziecięcą i młodzieżową, z którą startuje w zawodach na terenie kraju z licznymi sukcesami. Założyciel Szkoły Tańca i Ruchu „Dance 4 You”.

W Jego życiu od 9 roku życia zawsze był zapał do tańca,  zaczynał swoją przygodę od tańca ludowego, dzięki któremu mogł poznać wielu ludzi, wyjeżdżać na festiwale zagraniczne co pozwoliło mu zobaczyć nowe miejsca i poznać kulturę innych krajów jak i ludzi. Przygoda ta trwała 12 lat w Zespole Pieśni i Tańca  „Żywczanie”. W pewnym momencie zaczął szukać czegoś nowego i tak trafił na zajęcia z całkiem innego stylu jakim jest hip hop i od razu się w nim odnalazł. Poczuł, że to jest to w czym chcę się dalej spełniać i realizować. Taniec ten pozwolił mu się otworzyć,  wyzbyć tremy i pokazać wiele emocji. Jest idealnym sposobem na oderwanie się od rzeczywistości.

Brał udział w warsztatach tanecznych u takich instruktorów jak: Malcom Mbombo, Bly Richards, Gabriel Francisco, Justyna Lichacy, Mariusz ‚Maniek’ Kotarski, Marcin Rębilas, Piotr ‘Simba’ Abramowicz, Sandy Rzeźniczak, Rafał ‚Roofi’ Kamiński, Grzegorz Pańtak, Szymon Osiński, Ewelina Tomiczak, Dorota Rychta, Agnieszka Jarosińska, Mateusz Sobecko, Paweł Gajos, Piotr Jeziorowski, Bianca Bonano, Paulina Kedzior, Krystian Stemplewski, Weronika Otrębska, Joachim Uetake, Julia Żytko, Patryk Brdej oraz wielu innych.

Kuba Kubasik

Balet oraz Jazz/Modern

Tancerz, instruktor tańca. Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Teatr na Dłoni”. Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 5 lat w zespole tanecznym w rodzinnym mieście. Mając 15 lat wyjechał do Krakowa, gdzie ukończył XXX LO w Krakowie w klasie o profilu taneczno-teatralnym. W latach 2013-2014 związany z UKS Duet w Otwocku pod Warszawą, gdzie tańczył i reprezentował formację taneczną RELIESE DANCE COMAPNY. Dotychczasowe największe osiągnięcie to zdobycie tytułu mistrza świata formacji jazz w 2013 roku na World Dance Week w Mikołajkach. Szkolił się i brał udział w warsztatach tanecznych u najlepszych choreografów w Polsce i za granicami kraju. Obecnie trenuje z formacją D1 w D WAY OF LIFE i prowadzi trening indywidualny.

Gosia Tracz

Dancehall

Dyplomowany choreograf tańca. Posiada kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie street dance & dancehall. . Prowadzi własną formację Mad Moves z Bielska- Białej. Jest srebrną medalistką Pucharu Polski w katogorii Street Dance i laureatką GRAND PRIX podczas Zimowych Impresji Tanecznych 2017 wraz z formacją Mad Moves. Doskonali swoje umiejętności u wielu polskich oraz zagranicznych choreografów m.in. Camron One Shot, Global Bob, Dansa Bling, Anthony Kaye, Laure Courtellemont. Pracuje jako instruktor tańca młodzieży i dorosłych Bielsku, Pszczynie i Żorach. Jej celem jest dalsze rozwijanie się w różnych technikach tańca oraz sprawianie aby inni poprzez taniec nauczyli się wyrażać siebie i swoje uczucia. Taniec zawsze stawia na pierwszym miejscu. Jest wulkanem energii. Jej zajęcia prowadzone są w luźnej i miłej atmosferze. Każda minuta na jej zajęciach to z pewnością duża dawka pozytywnej energii i przyjemności. Duży nacisk kładzie na doskonałość w ruchu jak i na umiejętność słuchania muzyki w tańcu.

Edyta Borchowiec

Pole Dance

Cześć, mam na imię Edyta.

Swoją przygodę ze sportem zaczęłam od lekkoatletyki (skok wzwyż) jakieś 20 lat temu, trenując tą dyscyplinę wielokrotnie stawałam na podium, ale było mi ciągle mało. Przez kolejne 5 lat nową pasja stał się dla mnie Taniec Towarzyski. Od 4 lat swoje doświadczenie siłowe jak i taneczne wykorzystuję w POLE DANCE i jestem bardzo w to zaangażowana i zawsze gotowa w 110%. Jestem totalnym energetycznym dzikiem, nie znoszę nudy, dzięki temu zdobyłam już serce nie jednej kursantki, a swoją ciężką pracą staram się wnieść do życia moich kursantek nową pasję. Jestem wykładowcą w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu kursów Pole Dance  jak również trenerem personalnym o specjalizacji Pole Dance.

Szymon Bożek

Taniec towarzyski

Swoje pierwsze – zawodowe taneczne kroki stawiał już w wieku 7 lat. Wiele lat systematycznej pracy zaowocowało zdobyciem Międzynarodowych Mistrzowskich klas tanecznych „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. W wieloletniej karierze Szymona do jego największych sukcesów możemy zaliczyć między innymi:

  • piętnastokrotne zdobycie najwyższego stopnia podium Mistrzostw Czeskiej Republiki,
  • wytańczenie dwukrotnego miejsca w finale Mistrzostw Świata i wielokrotnie w półfinale,
  • zwycięstwa w Międzynarodowych zawodach tanecznych rangi IDSF na całym świecie,
  • kilkakrotny laureat nagrody – „Wschodząca Gwiazda” przyznawanej przez Czeską Federację Taneczną za najlepsze wyniki sportowe minionego roku na arenach Międzynarodowych.

Swoje umiejętności szlifował u takich trenerów jak: Lindsey Hillier, Katia Vanone, Colin James, Dimitri Timockhin, i wielu innych. Od 2008 roku związany również z Tangiem Argentyńskim, Obecnie od kilku lat zaraża i przekazuje swoją bogata wiedzę, spełniając się jako instruktor tańca towarzyskiego. Prywatnie właściciel Studia Tańca Passo działającego na terenie Śląska Cieszyńskiego.

Akrobatyka

Patryk Kucharski

Akrobatyka

Patryk to młody utalentowany, członek kadry instruktorskiej gimnastycy.pl, instruktor Evo Gym. Od dwóch lat pracuje jako instruktor,prowadzi warsztaty i szkolenia z gimnastyki sportowej.

Zumba

Dorota Olszewska

Zumba

Od dwóch lat jest czynnym instruktorem. Jej charyzmę oddaje ten wierszyk napisany przez jedną z jej uczestniczek:
Punktualność jej atutem – zawsze zdąży tu z przytupem,
i zajęcia swe prowadzi aby Zumbą nas zarazić.
Śmiga żwawo po swej scenie, ledwo żyją wszystkie lenie,
Wyłomocze nasze kości i się cieszy z tej radości…
Zawsze zwarta i gotowa w tańcu nigdy tuzinkowa…
Wiele pisać na jej temat ale jedno jest pewniakiem
że już nigdy nie zapomni jak się było przeciętniakiem…

Fitness

Anna Wasilewa

Pilates, Zdrowy kręgosłup, Gimnastyka artystyczna

Licencjonowana instruktorka fitness, trener przygotowania motorycznego i magister wychowania fizycznego. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Od 2011 r. prowadzi fitness, a swoją przygodę ze sportem zaczynała już w dzieciństwie 17 lat temu. Uczęszczała na zajęcia gimnastyki artystycznej, tańczyła balet, jazz, taniec latynoamerykański oraz była członkiem zespołu tańca nowoczesnego ,,Libra’’. Od zawsze wiedziała, że życie zawodowe chce związać z aktywnością fizyczną, przez co ukończyła liceum wojskowe oraz studia wyższe na kierunku wychowanie fizyczne w Warszawie. Jest pełną energii, uśmiechniętą optymistką. Zajęcia prowadzi w miłej atmosferze przy pozytywnej i energetycznej muzyce, co rekompensuje klientom ,,wyciśnięty pot”. Interesuje się i poszerza swoją wiedzę również z zakresu dietetyki, medycyny i psychologii.

Kasia Kania

Fitness

Licencjonowana Instruktorka fitness. Studentka wychowania fizycznego w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Swoją przygodę z ruchem zaczęłam od gimnastyki artystycznej, tańca towarzyskiego. Zdecydowałam się iść kilka kroków dalej i pojawiłam się na sali fitness,  w której zakochałam się z wzajemnością. Z biegiem czasu zostałam instruktorką fitness, spełniając jedno ze swoich marzeń. Chęć rozwoju przyczynia się do tego, że rozszerzam swoje kwalifikacje i sportowe portfolio o różne szkolenia i konwencje instruktorskie. Swoje 100% zaangażowanie przekazuję na każdych zajęciach. Jestem bardzo wymagającym instruktorem pod kątem swoich podopiecznych jak i samej siebie. Uśmiech, pozytywna energia to moje nieodłączne aspekty na moich zajęciach, którymi mam nadzieję będę mogła zarazić również Ciebie.

Paulina Witkowska

Fitness

Z zawodu jestem Księgową ale moją pasją od najmłodszych lat był sport. Przez wiele lat z mniejszymi lub większymi przerwami uczestniczyłam w przeróżnych zajęciach fitness ale w pewnym momencie przestało mi to wystarczać i chciałam sama być po tej drugiej stronie. Jestem Instruktorem Pilates i Piloxing Knockout, Trenerem Personalnym oraz Specjalistą ds. Żywienia. Nie potrafię długo usiedzieć na miejscu, wciąż szukam kolejnych wyzwań, które pozwalają mi rozwijać moje pasje i poszerzają moją wiedzę. Uczestnictwo w zajęciach doskonale wpływa na kondycję fizyczną, jak i psychiczną. Staram się dzielić pozytywną energią, zarażać pasją do sportu i uśmiechem.”

Konrad Skalla

Breakdance

Zajawiony artysta i kreatywny optymista, lód w oczach, ogień w sercu, skille w dłoniach. W środowisku tanecznym znany jako bboy Cortez. Z bboyingiem związany od roku 1997 – stąd łączny staż taneczny sięga lat dwudziestu.  Promotor, aktywista hiphopowy oraz organizator wydarzeń stricte skupionych na promocji szeroko rozumianego ruchu hiphopowego. Organizator oraz menadżer europejskich tournee takich ikon tanecznych jak Mr. Freeze (Rock Steady Crew – NYC), Cold Chris (Dynasty Rockers – Las Vegas), Jay Select (UK) itp. ( warsztaty taneczne, wykłady edukacyjne). W roku 2010 jako pierwszy bboy w Polsce zostaje członkiem Universal Zulu Nation (Pierwsza Organizacja hiphopowa z NYC która w latach 70s wykreowała cały ruch HH), członek WOTS ( NYC) oraz Original Skillz (worldwide). Ponadto organizator oraz współorganizator Jamów – "Odys" "Epicentrum Barw" "IRF" "Kulturalny JAM", koncertów – Donald D + Lennel Brown, Krs One, Medium itp.

Uczę ekspresji poprzez bboying, popping oraz rocking, uczę hiphopu i jego pierwotnych założeń. Nauczę Cię tańczyć i rozumieć to co robisz, pokażę Ci w jaki sposób czerpać z tańca maksimum zabawy i spełniać siebie, jak rozróżniać proste kręcenie się na ręce od flavy power’owej czy stylu, Bring it on!

Prowadził warsztaty taneczne w takich miastach jak – Szczecinek, Żywiec, Bielsko-Biała, Zamość, Toruń, Warszawa, Kraków, Poznań, Żagań, Piła, Wągrowiec, Żnin, Słubice, Lublin Saloniki, Ostrava czy Praga i więcej…

Ania Janoszek

Latino solo

Pasjonatka oraz instruktorka tańca, fizjoterapeutka, pedagog. Od wczesnych lat szkoliła się w tańcu towarzyskim. Należała do zespołu tańca towarzyskiego formacji Ego-Dance zdobywając wraz z nią wiele nagród w konkursach międzynarodowych. W swoim tańcu łączy style latynoamerykańskie, salsę, tango, sambę, bachate, taniec użytkowy oraz elementy bellydance. Jej zajęcia są miłym sposobem spędzenia wolnego
czasu, poznania różnych form tańca, nauczenia się płynności ruchów, a także poznania możliwości własnego ciała. Uważa, że w jej życiu, taniec otworzył ją na ludzi oraz nowe doświadczenia. Jeżeli tylko chcesz spróbować magii tańca; serdecznie zapraszamy na zajęcia latino solo dla kobiet w każdym wieku 🙂