OFERTA DLA FIRM

Naszą ofertę kierujemy do firm i instytucji zainteresowanych współpracą z profesjonalną szkołą tańca. Oferujemy nasz profesjonalizm oraz doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży, osób dorosłych oraz nowoczesne, duże sale, na których prowadzone są zajęcia.

Oprócz naszej głównej działalności, czyli nauki różnych styli tańca oraz strefy fitness, zajmujemy się trenowaniem formacji tanecznych, które zdobywają czołowe miejsca na turniejach oraz festiwalach Ogólnopolskich i Międzynarodowych.

NAUKA TAŃCA

Oferujemy zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych:

 • zajęcia tańca towarzyskiego;
 • zajęcia tańca nowoczesnego ( Hip-Hop, Dancehall, Breakdance );
 • zajęcia tańca współczesnego ( Jazz, Balet );
 • zajęcia Bungee Dance;
 • zajęcia Pole Dance;
 • strefę fitness dla Pań (Step, Fit ball, Pilates, Trampoliny, Aero TBC, Zumba)

dodatkowo:

 • kursy „Pierwszy taniec”
 • lekcje indywidualne
 • wieczory panieńskie
 • organizacja warsztatów tanecznych wyłącznie dla pracowników firmy w naszej szkole lub
  w wybranej lokalizacji.

KARNET OPEN – Pracownicy otrzymują miesięczne karnety od firmy i sami dokonują  wyboru dotyczącego rodzaju kursu i jego terminu. W zależności od ilości karnetów wykupionych przez firmę przewidzieliśmy atrakcyjne zniżki.

POKAZY TANECZNE

Zajmujemy się również organizacją pokazów tańca takich imprez jak:

 • bale;
 • bankiety;
 • wesela;
 • sylwester;
 • studniówki;
 • pikniki, festyny;
 • premiery filmów itd.
 • inne imprezy okolicznościowe;

Bloki pokazowe są mieszanką różnych form tanecznych, organizujemy pokazy z nauką tańca.

WSPÓŁPRACA

Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny, dostosowany do wymagań sposób. Oferta jest w pełni elastyczna, a szczegóły za każdym razem omawiamy bezpośrednio z przedstawicielami zainteresowanymi współpracą.

W celu uzyskania szerszej informacji wystarczy wysłać e-mail na adres: poczta@szkola-dance4you.pl
lub zadzwonić pod numer telefonu: 500-287- 899 (Dawid Borek – manager).
Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę, która spełni Państwa oczekiwania.

REKLAMA FIRMY I OFERTA SPONSORSKA

Reklamuj się w nowoczesnej i profesjonalnej szkole tańca w Żywcu! W naszej szkole codziennie pojawia się kilkadziesiąt osób. Szkoła Tańca i Ruchu DANCE 4 YOU to doskonała przestrzeń reklamowa. Istnieje możliwość umieszczenia w recepcji firmowych wizytówek, ulotek, wywieszenia na tablicach informacyjnych plakatów, a także ustawienia rollup-ów. Warunki do indywidualnego uzgodnienia.

WSPIERAJ TALENT – mamy w szkole formacje taneczne, które startują w różnych turniejach, konkurach Ogólnopolskich i Międzynarodowych w naszym kraju. Spraw i ułatw im większy rozwój i możliwość poszerzania swoich umiejętności.